Dobrý den,

jak jsem avizovala předem na svém profesním Instagramu @pani_sarka, zkusila jsem nahrát videokomentář k události, která se stala přesně před týdnem v libanonském Bejrútu. Ve videu reaguji st – explozi v Bejrútu a přímou výpověď jedné z účastnic. Nakonec je z toho video, Jak reagovat na člověka, který právě prožil nějakou šokující událost (co dělat a nedělat). Odkaz na celé video je ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=gaQGVb9zULE

Mrkněte se, v popisku videa jsou i prokliky k jednotlivým tématům – nemusíte koukat na celé video. Díky za komentáře!

Chtěla bych časem přidat další videa ze své psychopraxe, tohle je první. Vím, že tam je spousta much, přeřeků a nedokonalostí, do příště napravím.. Teď jsem si vyzkoušela, že takové video připravit, udělat scénář, natočit, sestříhat, k tomu překonat pocity studu a mnoha pochybností je opravdu! náročné. Takže šup z komfortní zóny, po vzoru těch, kterým se to povedlo.

Zakládám YT kanál Nohama na zemi. Jsem Šárka Faltová, působím jako psycholožka, koučka a lektorka. V praxi se zaměřuji hlavně na práci s lidmi prožívající náročné životní situace všeho druhu. V tomto videu reaguji na událost – explozi v Bejrútu a přímou výpověď jedné z účastnic. Ve videu se pak dozvíte, jak reagovat a komunikovat s někým, kdo takovou šokující a velmi náročnou životní událost právě prožil. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *