PŘÍPRAVA K VÝBEROVÝM ŘÍZENÍM

„Když jsem se chystal poprvé na osobnostní vyšetření k PČR, připravoval jsem se sám a čerpal jsem z dostupných informací na webu. Zkoušel jsem různé IQ testy a i jiné testy. Bohužel první pokus jsem vůbec nezvládl. Čekala mne dvouletá pauza než jsem si znovu mohl zažádat o nové osobností vyšetření a já nevěděl jak se na to znovu a lépe připravit. Pátral jsem na webu až jsem narazil na paní Šárku. Kontaktoval jsem ji a paní Šárka mi vše srozumitelně vysvětlila. Dohodli jsme se, že mi Šárka sestaví testovou baterii a já, že ji vypracuji. Když jsem vše vypracoval, proběhl mezi námi videochat, kde mi vše Šárka dokonale vylíčila a vysvětlila. Já jsem do svého druhého pokusu doma piloval přesně podle instrukcí Šárky a v den mého osobnostního vyšetření u PČR jsem byl úplně někdo jiný než poprvé. Byl jsem rychlejší, lépe jsem reagoval, nebyl jsem ve stresu a hlavně jsem si připadal, že mám v hlavě více vědomostí. Takže pokud můžu doporučit a nejste si jisti, že zvládnete toto vyšetření, využijte této služby, protože ty šance se vám mnohonásobně zvýší. Tímto bych ještě jednou rád poděkoval Šárce za skvělou komunikaci a přípravu.“ (klient, uchazeč výběrového řízení k bezpečnostnímu sboru)

Čeká Vás výběrové řízení?

Potřebujete zazářit na výběrku?

Chtěli byste znát předem, co o Vás zjišťují personalisti a vědět, jaký je Váš psychologický profil?

CHCETE SE OPRAVDU DOBŘE PŘIPRAVIT NA VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ?

Pak spolu můžeme navázat spolupráci a věnovat se Vaší přípravě pro profesní výběrové řízení tak, ať na výběrku podáte maximální psychický výkon. Zjistíme, jaké jsou Vaše silné a slabší stránky, na základě psychotestů sestavím Váš individuální psychologický profil a jako nezávislý odborník Vám předám Vaše výsledky, které jsou chráněny zákonem – přísnou mlčenlivostí. Dozvíte se tedy, jaké informace o Vás mohou personalisti zjistit na výběrovém řízení a budete vědět, co nabízíte.

Na základě Vašich výsledků sestavím a doporučím další kroky, ať pro svou přípravu uděláte maximum a posunete se efektivně k vytouženému profesnímu cíli.

Provedeme spolu také „nácvik“ pohovoru s psychologem.

Bohužel se často setkávám s tím, že narůstající nároky pracovního trhu s sebou nesou oblíbené testování uchazečů, přičemž vyhodnocení těchto extrémně citlivých informací bývá neodborně a předpojatě vyhodnocováno personalisty bez jakéhokoli odborného vzdělání. Uchazeči, kteří jsou pochopitelně při výběrovém řízení ve stresu, pak o sobě dostávají mylné a zavádějící informace, které jim velmi „zkazí“ celý dojem nejen z výběrového řízení, ale i ze sebe samotných.

Nečekejte na to, až Vám někdo cizí řekne, kdo jste. Buďte na svůj den D perfektně připraveni.

Nechte si vypracovat nezávisle svůj psychologický profil a budete vědět, jak vypadá Váš intelekt a Vaše osobnost v „datech“- na papíře. Na základě Vašich výsledků a Vašich požadavků vypracujeme konkrétní plán přípravy.

Vše probíhá za přísné mlčenlivosti a diskrétnosti – co se o Vás dozvím, budete vědět pouze Vy. Nikdo jiný na tyto údaje nemá nárok.

Pro více informací mi níže napište zprávu anebo mě rovnou kontaktujte na tel. 601 563 143.

DOMLUVIT TERMÍN

Psychotesty psychologická příprava na výběrové řízení Šárka Debrecenyi psycholog