JAK SE PERFEKTNĚ PŘIPRAVIT NA VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ DO ARMÁDY nebo JINÉ BEZPEČNOSTNÍ SLOŽKY?  

Čeká Vás náročné výběrové řízení do armády nebo jiné bezpečnostní složky? Cítíte tlak, aby Váš výkon byl naprosto bezchybný a maximální? Nejste sami. Pro většinu uchazečů je to stresující záležitost, ale právě s tím Vám mohu pomoci.  

Nechte svůj profil zhodnotit odborníkem 

Jmenuji se Šárka Debrecenyi, jsem psycholog a specializuji se na přípravu uchazečů na výběrová řízení tohoto typu. Pomohu Vám zjistit Vaše silné i slabé stránky a sestavím Váš individuální psychologický profil. Na základě Vašich výsledků Vám vytvořím tréninkový plán sestavený na míru pro zvýšení Vašeho kognitivního výkonu a psychické odolnosti.  

Možnosti psychologické přípravy: 

  1. Komplexní psychodiagnostika: Během této přípravy spolu absolvujeme dva čtyřhodinové bloky testování, které probíhá online. Testy pokryjí široké spektrum Vašich osobnostních a kognitivních schopností. Následně obdržíte vyhodnocení, individuální psychologický profil a také doporučení pro Vaši další přípravu. 
  1. Krátká verze testování: Tento balíček je vhodný, pokud se chcete zaměřit pouze na testování Vámi zvolených schopností. Testování zabere obvykle jedno dopoledne a po jeho vyhodnocení opět následuje společná konzultace a s předáním výsledků. 
  1. Nácvik pohovoru s psychologem: Pokud cítíte, že právě pohovor bude Vaší slabinou, tento tréninkový program bez diagnostiky Vás připraví na otázky, které můžete na ostrék pohovoru s psychologem nebo personalistou očekávat. 
  1. Osobnostní rozvoj: Máte těžkosti sám se sebou v některých situacích? Víte, že potřebujete posílit svou psychickou odolnost a potřebujete vědět, jak mít svou psychiku pod kontrolou? V rámci 5 seberozvojových setkání projdete intenzivním tréninkem a rozvojem sebepoznání. Ideální pro přípravu k výběrovým řízením. 
  1. Psychologická konzultace: Pokud máte jakékoliv psychologické téma, které Vás brzdí nebo blokuje – vztahy, práce, stres, smysl života, rozhodování, osobní krize apod., tato hodinová konzultace bude pro Vás ideální, a lze domluvit i více setkání.  

Proč si vybrat právě mě? 

Moji klienti mají 92 % úspěšnost ve výběrových řízeních. A mám z jejich úspěchů opravdu radost, protože motivace bývá obrovská. Také se mi často hlásí lidé, kteří napoprvé nebo ani na podruhé ve výběrku neuspěli. Pak se jim to na základě cílené přípravy se mnou podaří. Klienti mi posílají tyto zprávy. “Dobrý den, tak to dopadlo. Díky za vše😊“ (klient, na potřetí se dostal do AČR). 

Díky mým službám získáte férové a nezaujaté výsledky. Poskytuji Vám maximálně přesnou a využitelnou zpětnou vazbu pro Vaši další kariéru. 

Kontakt a další Informace 

Vše probíhá online přes Skype nebo Zoom, což Vám poskytuje maximální flexibilitu. Vaše výsledky jsou naprosto důvěrné a sdílím je pouze s Vámi. 

Chystáte-li se na výběrové řízení do armády nebo jiné prestižní pozice, investice do odborné přípravy se Vám několikanásobně vrátí. Nečekejte až na poslední chvíli, přípravu je dobré rozložit do týdnů až měsíců. Kontaktujte mě již dnes a připravte se na svůj den D s profesionálem po boku. 

Pro více informací nebo pro domluvení konzultace mě kontaktujte na tel. 601 563 143 nebo vyplňte kontaktní formulář. 

Upozornění: Mé služby jsou zaměřené na rozvoj kognitivních schopností a posílení psychické odolnosti, nejsou tedy v rozporu s etickým kodexem ani morálními hodnotami odborné psychologické praxe.