Každý rok ve spolupráci s pražskou organizací Aperio – Společnost pro zdravé rodičovství připravuji příručku Průvodce zákony pro rodiče. Dříve nesla podtitul „Nebojujte se zákony“, v redakčním týmu připravujeme zkrátka „Nebojujte“.

Jde o přehledné, čtivé a srozumitelné shrnutí právních předpisů souvisejících s rodičovstvím, příběhy rodičů, příkladů řešení konkrétních situací, vzory žádostí, myšlenkové mapy, užitečné kontakty a odkazy. Pro rodiče je ZDARMA a můžete si stáhnout pdf verzi – klikněte sem: https://aperio.cz/poradna/nebojujte-se-zakony-vyuzijte-je-ve-svuj-prospech/

Příručku s kolegyněmi s Aperia tvořím z vlastního pevného přesvědčení a na základě opakovaných spokojených recenzí, že energie, úsilí a čas na tuto příručku jsou vynaloženy tím nejlepším možným směrem. Příručku bych doporučila mít k dispozici každému, kdo chce mít přehled v zákonech, které se ho v běžných situacích spojených s rodičovstvím a na pracovním trhu mohou týkat. Nemusíte bojovat se zákony – mějte v nich díky Příručce přehled a budou Vám prospěšné.

Buďto si stáhnete celý 160 stránkový soubor anebo si přes odkaz zobrazíte pouze témata, která Vás nejvíce zaujmou. Zde je obálka a obsah témat, která v příručce naleznete. (na fotce je verze z roku 2019, ke stažení je samozřejmě verze z letošního roku 2020)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *